Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KAŚS napisał:
jest mi go naprawdę szkoda (( zrozumiał ale za późno ( wiem że dla innych będzie glupkiem itepe ale widać było tą skruchę w Jego zachowaniu POKÓJ JEGO DUSZY [*] [*] [*] [*] [*]
nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni, i nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni, odpuszczajcie, a dostąpicie odpuszczenia. Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, natłoczoną, potrzęsioną i przepełnioną dadzą w zanadrze wasze; albowiem jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą. Opowiedział im to podobieństwo: Czy może ślepy ślepego prowadzić? Czy obaj nie wpadną do dołu? Nie masz ucznia nad mistrza, ale należycie będzie przygotowany każdy, gdy będzie jak mistrz. A dlaczego widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku własnym nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego. Łuk. 6: 37-42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basar napisał:
Jakie to ma znaczenie ? Skoro nie potrafi normalnie funkcjonować w społeczeństwie.... Na pewno trudno byłoby mi się z tym pogodzić , ale czasem nie ma innego wyjścia .Dlatego , że byłby to mój syn , ojciec , czy brat, to miałby prawo postępować w taki sposób ? Miałabym go chronić , nie zwracając uwagi , że innym wyrządza krzywdę , ba nawet pozbawia życia ?A co z tymi niewinnymi , poszkodowanymi ludzmi ( całe szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych)? Człowiek , jako jedyna z istot żywych posiada rozum (bynajmniej powinna). KAŻDY z nas odpowiada za swoje błędy. W tym przypadku, nie był to JEDYNY błąd-- była już na sumieniu jedna śmierć, areszt , zabrane prawo jazdy, jazda po pijaku ...... I gdzie się podział rozum ?????. Osobiście nie znajduję żadnego usprawiedliwienia. Nawet gdyby nie popełnił samobójstwa , odsiedziałby zasądzony wyrok, to po opuszczeniu więzienia zapewne zrobiłby to samo.... Teraz już nikogo nie skrzywdzi. Rodzina popłacze i z czasem zagoją się rany....
-ty basar czy jak ci tam jesteś zwykłym pajacem moherowym kaszkietem tak łatwo oceniasz innych po wypowiedziach nie neguję tego co się stał ale bardzo irytują mnie cwaniacy twojego pokroju-to jest myślenie betonowych łbów !!!! Skutki wciągania oparów z CEMENTOWNI!!! BRAK SŁÓW KRYTYKI POD ADRESEM BYDLAKÓW KTÓRZY PLUJĄ NA OSOBĘ KTÓRA WYRZĄDZIŁA KRZYWDĘ I MIAŁA JAJA ŻEBY ODEJŚĆ Z TEGO ŚWIATA PEŁNEGO POLAKÓW OKROPNIE JADOWITYCH.......ŻYCZĘ WAM JAK NAJGORZEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
calaprawda napisał:
Do tych którzy bronią tego zwyrodnialca: ciekawe czy pisalibyście tak gdyby waszemu dziecku śmierć zajrzała w oczy? ile osób musiał jeszcze skrzywdzić by ponieść zasłuzona karę? pytam ILE???? takich degeneratów trzeba napiętnować, najlepiej pokazywać twarz każdego pjanego kierowcy w prasie. Typ sam sobie wymierzył karę, widać doszedł do wniosku że na nią zasłużył. |Jednego potencjalnego mordercy mniej
ALE POTENCJALNY IDIOTA JAK TY POZOSTAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga mendy z dziennika wschodniego cenzurują - usuwają wypowiedzi i podszywają się pod internautów!!!!!!I co bogowie z gazetki za kilka srebrników niszczycie życie - czyż to nie forma dyskryminacji ??? Gdzie rzecznik praw obywatelskich!!! Gdzie zwykła odpowiedzialność - czas by Prokuratura w końcu zabrała się za tych " rzetelnych" redaktorków!!! Prowadzą wszak do wszczęcia nienawiści i waśni między ludzmi a to jest zdaje się karalne w Polsce!!!!!! Może w końcu sprawiedliwości stanie się zadość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basar napisał:
,,Dramatem naszej epoki jest to ,że głupota zabrała się do myślenia". ZAPAMIĘTAJ !!!! Nie życz nikomu , co tobie niemiłe ( piszę tobie z małej litery , bo na więcej nie zasługujesz). Przez takich pijaków - morderców zginął już niejeden CZŁOWIEK. Ten miał na sumieniu jedną śmierć , a przecież mógł mieć więcej .... Człowiek nie może żyć , nie wiedząc PO CO ŻYJE. Jeśli po to ,żeby innych krzywdzić , to niech lepiej zakończy swój żywot. NORMALNY CZŁOWIEK NIGDY NIE SIADA ZA KIEROWNICĄ PO PIJAKU. Jak widać w naszym społeczeństwie jest wielu oszołomów i co najgorsze nawet wśród osób tzw inteligentnych, którym z czasem mózgi się lasują.... Mądrzy i głupi ludzie są nieszkodliwi, jedynie półgłówki są niebezpieczne.... Gdybyś był w porządku, nie wypisywałbyś głupot , tylko poszedł do kościółka i podziękował za to ,że poszkodowane osoby wyszły z wypadku bez ofiar śmiertelnych. Jestem ciekaw, jaka byłaby twoja gadka , gdyby dotyczyło to kogoś tobie bliskiego....
.....
Ostatnio edytowany 12 listopada 2009 r. o 10:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Facet miał dzieci, które osierocił. Przez wzgląd na jego rodzinę, która nie jest niczemu winna a przeżywa tragedię powstrzymajcie się od komentarzy na jego temat... Pomyślcię trochę - to naprawdę nie boli.
jak miał dzieci i rodzine to mógł i POWINIEN wczesniej mysleć deb*** skończony idiota pier... a teraz ludzie MATKE TERESE z Kalkuty odwalaja.... Co TO MA BYĆ??? człowiek odpowiedzialny????? z rodziona żona i dziećmi???? Ludzie... palnijcie sie w ŁEP a najlepiej 3 razy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Facet miał dzieci, które osierocił. Przez wzgląd na jego rodzinę, która nie jest niczemu winna a przeżywa tragedię powstrzymajcie się od komentarzy na jego temat... Pomyślcię trochę - to naprawdę nie boli.
rodziny szkoda fakt bo nic nie zawiniła...(???) a moze pozwalała takiemu jak on żeby pil żeby jezdzil po pijaku bo nikt nie wie czy wcześniej tak nie robil... tylko oni wiedza... albo i nie ... moze byl przykładnym obywatelem .... może chlał i bił żone.... a ona sie go bała i nie zglaszała tego.... kto to wie ... no kto??? takie gadanie.... każdy mądry....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demon napisał:
A NA KOŚCIÓŁ I CAŁĄ TĄ CZARNĄ RODZINĘ KŁADĘ HUI !!!!!
Administrator!!! Usuń tego "chwasta"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROLA MEDIOW W DOPROWADZENIU DO TEGO SAMOBOJSTWA POWINNA ZOSTAC ZBADANA. DEFINITYWNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rola mediow w doprowadzeniu do tego samobojstaw powinna zostac zbadana. Definitywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesił się.... Skoro czytamy, że: Choć sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów przez pięć lat, 36-latek nic sobie z tego nie robił. Miejscowi widywali go często za kierownicą. W ostatni piątek także wsiadł do samochodu. W wypadku, który spowodował, rannych zostało dziesięć osób, w większości dzieci. W momencie wypadku mało, że nie posiadał prawa jazdy, to był także kompletnie pijany. to wcale mu się nie dziwię.... miał problem sam ze sobą i go w taki przykry sposób rozwiązał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli on siedział w celi 1-osobowej to chyba nie miał dostępu do gazet i innych więźniów, więc nie mógł wiedzieć co tam piszą gazety i nadaje TV w jego sprawie. No chyba, że jego rodzina (jeśli miała z nim kontakt w areszcie) po bratersku mu o tym doniosła. I nie przeceniałbym roli mediów jeśli chodzi o doprowadzenie go do samobójstwa. Napiętnowano tylko jego czyn i tyle. On po prostu zdał sobie sprawę z tego, że znowu odsiedzi kilka lat w pierdlu i się nie wypłaci do końca życia, bo po wyroku zasądzono by mu wielkie odszkodowania na rzecz wszystkich rannych w wypadku. W areszcie wymiękają nie takie kozaki, a tym bardziej wsiowe burki, które szarżują po pijaku na polnych drogach i mają wszystko w du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Ludzie cos mi się robi jak czytam te wasze wypowiedzi i wy twierdzicie ze jestescie katolikami (dobrymi ludzmi) a byscie człowieka żywcem zakopali. Miejcie troche szacunku jeden z drugim. Ja nie popieram tego co zrobił kisiel lecz i tak dzisiejszej nocy się pomodle za niego bo mam serce a nie tak jak większosc wypowiadających się tutaj. Wam się tylko wydaje ze jestescie dobrymi ludzmi ale tak naprawde nawet nie wiecie na czym te dobro ma polegac. Więc życze powodzenia w życiu po smierci tym wszystkim co wydaje się ze są dobrzy
Jeśli wierzysz, że modlitwa pomoże, to może tak byś się pomodlił za tego, którego zabił kilka lat temu i za zdrowie rozjechanych przez niego dzieci. I pamiętaj o modlitwie dziękczynnej za to, że Ty nie znalazłeś się na drodze pijanego opoja. A, jak piszą, było wiele okazji ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w tym wypadku było 5 trupów zamiast 5 rannych to nikt by nie żałował tego samobójcy (oprócz jego rodziny). Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo obchodzi gosc który sie powiesił ? jednego wariata mniej hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś inco gnito pomyliło ip z IQ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
Twój nick mówi o Tobie cała prawdę. Nieprzystosowany? Selekcja naturalna? W takim razie ty juz powinienes byc martwy od dawna;) Poza tym nie tobie to oceniać. Szkoda człowieka, jaki by nie był. A alkoholizm to tez choroba.
Podobno alkoholizm to choroba... Choroba słabych, którzy nie potrafia w odpowiednim momencie powiedzieć dość... I tych, którzy są specjalistami w obwinianiu innych za swoje niepowiedzienia... Choremu można pomóc, jeśli sam tego chce. Jeśli nie podejmuje leczenia, to jego sprawa. Nie mamy obowiązku litowania się nad kazdym, kto nie potrafi sobie radzić ze sobą.. Poza tym musiałby zapłacić za wszyskie szkody jakich dokonał. Co do złotówki. Więc wcale mu się nie dziwię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzejto napisał:
Podobno alkoholizm to choroba... Choroba słabych, którzy nie potrafia w odpowiednim momencie powiedzieć dość... I tych, którzy są specjalistami w obwinianiu innych za swoje niepowiedzienia... Choremu można pomóc, jeśli sam tego chce. Jeśli nie podejmuje leczenia, to jego sprawa. Nie mamy obowiązku litowania się nad kazdym, kto nie potrafi sobie radzić ze sobą.. Poza tym musiałby zapłacić za wszyskie szkody jakich dokonał. Co do złotówki. Więc wcale mu się nie dziwię...
Nie podobno tylko jest. Chyba nie masz wątpliwości? A kto powiedział że nie mamy obowiązku? Tak jest najłatwiej co? I sumienie uspokojone... I ciekawa jestem co te mądrale którzy wczesniej tak piali że "zabił juz wczesniej po pijaku" teraz kiedy okazało się że zabitym był pasażer motoru którym jechał ten RM. Więc nie do końca zgadzało się z obrazkiem człowieka, który zabija pieszego lub innego uczestnika ruchu. Jak juz szukamy winnych w tej sprawie to owszem, dziennikarze szukający taniej sensacji tez się do tego przyłożyli (chodzi mi o fakt pisania przy artykule że widziano go jak czesto jezdził po wsi bez prawka - to już ewidentne upowszechnianie anonimowych plot), ale tez własnie ci ludzie którzy rzekomo widzieli jak facet jezdził bez prawka mimo zakazu ( o ile to prawda).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam BMW.BMW to BMW .Ogladajac wiadomosci zwróciłem uwagę:(Szkoda mi tych ludzi poszkodowanych w wypadku.Ale szkoda mi tez Radka. Znałem go osobiscie i dobrze.Kiedys miał wypadek motorkiem (miał pecha) wypadek to wypadek kazdemu sie moze trafić.Radek zawsze siedział w marce BMW na tym zarabiał (sprzedawał czesci tylko do BMW) Kiedys poznałem go własnie przez ogłoszenie z gazety jak chciałem kupic silnik.I od 8 latek go znałem zawsze cos u niego kupywałem. Miał problemy poszedł siedzieć. Wyszedł ....Było ciemno brak chodnika (kazdemu sie to mogło trafić kto jezdzi w nocy wie jakie są warunki na drodze jaka jest widoczność Nie popieram ze siadł po pijanemu za kierownice Kara mu sie nalezała ale nie taka jaka poniósł ........... Miał dla kogo zyć (rodzina!!!!!)To ze uciekł hmmmmmm Chyba kazdy by tak zrobił (ludzie by go tam zabili)na miejscu wypadku. Tym osobom ktore ucierpiały w wypadku współczuje i zycze powrotu do zdrowia. A Radkowi niech ziemia lekką bedzie i niech Bóg Mu wybaczy. Prosze napisac kiedy pogrzeb Radka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IncoPeru napisał:
Jakieś inco gnito pomyliło ip z IQ?
Nic nie pomyliłem tobie się cos pomyliło poczytaj dokładnie to może zrozumiesz No chyba że twoje IQ nie dorównuje przeciętnemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...